Byzar_HipHop
A întrebat pe 06.09.2011, la 18:09
A stat cineva la caminul de la Colegiul Tehnic Iuliu Maniu, Bucuresti? Cum e acolo ? As vrea sa ma transfer acolo!
Răspunsuri (0)
Niciun răspuns până acum.
A întrebat pe 06.09.2011, la 18:09