Sari la conținut

Taniusa

A întrebat pe 06.09.2011, la 18:39

noi deabia am depus actele viza nustiu cind va fi deschisa

Răspunsuri (2)

alinuta102 #1
Esti eleva sau studenta???
A răspuns pe 07.09.2011, ora 08:03
Taniusa #2
eleva
A răspuns pe 07.09.2011, ora 17:18