Sari la conținut

michelle

A întrebat pe 07.09.2011, la 12:47

Salut tuturor. As vrea sa depun actele pentru taxa, la o institutie din Romania doar ca nu stiu ce acte ar trebui sa am la mine iar pe site`ul universitatii la fel nu este indicat nimic. Poate stie cineva ce acte ar trebui sa mai am in afara de diploma, foaie matricola, buletin, certificat medical si certificat de nastere? Multumesc anticipat pentru raspuns

Răspunsuri (1)

AABB #1
Parca astea-s toate,dar de ce nu suni la universitatea la care vrei sa aplici si concretizezi?
A răspuns pe 07.09.2011, ora 15:01