marya
A întrebat pe 07.09.2011, la 16:28
Vreau sa stiu, este vreo diferenta intre cererea trimisa JPG si cea PDF? TURUL II, voi cum ati trimis-o?
Răspunsuri (0)
Niciun răspuns până acum.
A întrebat pe 07.09.2011, la 16:28