Sari la conținut

inguta

A întrebat pe 07.09.2011, la 17:40

Cine este la curent, avem nevoie de foaia matricola in original cind depunem setul de acte la univ din ro?

Răspunsuri (4)

emi-lia #1
Da
A răspuns pe 07.09.2011, ora 17:57
miha20 #2
Nu, iti trebuie diploma de BAC in original si copie legalizata
A răspuns pe 07.09.2011, ora 18:56
Cris_e #3
si atit??? de alte acte nu este nevoie???
A răspuns pe 07.09.2011, ora 20:30
miha20 #4
Iti trebuie tot setul de acte..de obicei gasesti lista de acte pe site-ul facultatii..
A răspuns pe 08.09.2011, ora 07:51