Sari la conținut

inguta

A întrebat pe 07.09.2011, la 18:21

Cine stie la sigur ca trebuie foaia matricola in original pt univ din Ro, copia legalizata nu o sa fie valabila? pt la mine al liceu e complicat cu documentele, ma gindesc ca nu o sa-mi-o dea..
vreau un rs sigur..mersi

Răspunsuri (3)

Kamaz #1
pai numai de copia legalizata si e nevoie!!!
A răspuns pe 07.09.2011, ora 19:18
Giulia #2
dar de ce sa nu ti-o dea?? la mine au luat originalul
A răspuns pe 07.09.2011, ora 20:40
mihaelab #3
Nu se cere foaia matricola, asa ca nu te stresa.
A răspuns pe 08.09.2011, ora 11:57