Sari la conținut

alin1992

A întrebat pe 08.09.2011, la 05:28

cei care ati dat in al 2 tur ,in md unde invatati?

Răspunsuri (4)

IonutS91 #1
eu la UTM, la inginerie si management in transport
A răspuns pe 08.09.2011, ora 08:05
mariancik.m #2
eu la univ.pedagogica ion creanga
A răspuns pe 08.09.2011, ora 10:46
nata12 #3
ASEM
A răspuns pe 08.09.2011, ora 12:41
cherry_lady #4
USM ..DREPT:)
A răspuns pe 08.09.2011, ora 14:34