alin1992
A întrebat pe 08.09.2011, la 05:28
cei care ati dat in al 2 tur ,in md unde invatati?
Răspunsuri (4)
IonutS91
#1
eu la UTM, la inginerie si management in transport
A răspuns pe 08.09.2011, ora 08:05
mariancik.m
#2
eu la univ.pedagogica ion creanga
A răspuns pe 08.09.2011, ora 10:46
nata12
#3
ASEM
A răspuns pe 08.09.2011, ora 12:41
cherry_lady
#4
USM ..DREPT:)
A răspuns pe 08.09.2011, ora 14:34