liviu11
A întrebat pe 08.09.2011, la 07:05
Din cei care au fost admisi la extensiune,cine vrea la gazda sa stea,ca eu tot vreau sa stau dar imi mai trebuie 2 persoane,nu sperati la camin ca costa la fel ca gazda in jur la 550 pe luna.
Răspunsuri (0)
Niciun răspuns până acum.