Sari la conținut

lory27

A întrebat pe 08.09.2011, la 16:07

buna!!!ce pot sa fac daca mi-am pierdut nr dosarului de inscriere pt primul tur????ms mult

Răspunsuri (2)

nicuactiunea2012 #1
incearca sa-l cauti caci eu tot nu-l gaseam si imi cam pierdusem speranta dar pina la urma l-am gasit si sunt extrem de fericit...........BAFTA si tie
A răspuns pe 08.09.2011, ora 18:46
lory27 #2
ms ,insa eu nu lam mai gasit dar am scris nr care il tineam minte..sper sa fie bine:)...bafta si tie;)
A răspuns pe 11.09.2011, ora 17:36