lory27
A întrebat pe 08.09.2011, la 16:07
buna!!!ce pot sa fac daca mi-am pierdut nr dosarului de inscriere pt primul tur????ms mult
Răspunsuri (2)
nicuactiunea2012
#1
incearca sa-l cauti caci eu tot nu-l gaseam si imi cam pierdusem speranta dar pina la urma l-am gasit si sunt extrem de fericit...........BAFTA si tie
A răspuns pe 08.09.2011, ora 18:46
lory27
#2
ms ,insa eu nu lam mai gasit dar am scris nr care il tineam minte..sper sa fie bine:)...bafta si tie;)
A răspuns pe 11.09.2011, ora 17:36