dumitru1992
A întrebat pe 08.09.2011, la 19:10
Bună!
Spuneți-mi vă rog dacă știți răspunsul la următoarea întrebare: Cazierul judiciar pentru cetățenia română din MD trebuie să fie legalizat sau nu, chiar dacă și este eliberat în limba română?
Spuneți-mi vă rog dacă știți răspunsul la următoarea întrebare: Cazierul judiciar pentru cetățenia română din MD trebuie să fie legalizat sau nu, chiar dacă și este eliberat în limba română?
Răspunsuri (1)
E-A
#1
Nu trebuie legalizat, eu l-am dat pur si simplu asa si l-au acceptat :)
A răspuns pe 08.09.2011, ora 19:21