Sari la conținut

nata12

A întrebat pe 08.09.2011, la 19:56

cine a depus la univ. AIC Iasi administrarea afacerilor ?

Răspunsuri (6)

feni-x #1
eu am depus ...tu cu ce medie?
A răspuns pe 08.09.2011, ora 20:45
marya #2
si eu am depus ((..nu fiti atat de multi, eu vreau sa intru si sa plec (
A răspuns pe 08.09.2011, ora 20:47
feni-x #3
ce orase /specialitati ati mai ales?!
A răspuns pe 08.09.2011, ora 20:49
leantza #4
si eu sunt printre...
A răspuns pe 08.09.2011, ora 22:05
nata12 #5
eu am 8.2 voi ce medii aveti ?
A răspuns pe 09.09.2011, ora 07:18
feni-x #6
eu am 8.9
A răspuns pe 09.09.2011, ora 13:42