nata12
A întrebat pe 08.09.2011, la 19:56
cine a depus la univ. AIC Iasi administrarea afacerilor ?
Răspunsuri (6)
feni-x
#1
eu am depus ...tu cu ce medie?
A răspuns pe 08.09.2011, ora 20:45
marya
#2
si eu am depus ((..nu fiti atat de multi, eu vreau sa intru si sa plec (
A răspuns pe 08.09.2011, ora 20:47
feni-x
#3
ce orase /specialitati ati mai ales?!
A răspuns pe 08.09.2011, ora 20:49
leantza
#4
si eu sunt printre...
A răspuns pe 08.09.2011, ora 22:05
nata12
#5
eu am 8.2 voi ce medii aveti ?
A răspuns pe 09.09.2011, ora 07:18
feni-x
#6
eu am 8.9
A răspuns pe 09.09.2011, ora 13:42