Sari la conținut

parkinson

A întrebat pe 08.09.2011, la 20:16

hei lume cine a mai depus la medicina dentara (turul II)? pentru care orase ati optat? care este media de concurs?

Răspunsuri (4)

larissa #1
eu am depus in turul la tirgu mures ,sibiu, craiova cu media de concurs undeva 8.76 asa ceva...dar tu ce medie si in ce orase dupa ordine?
A răspuns pe 10.09.2011, ora 11:08
parkinson #2
eu am depus craiova, tirgu-mures, sibiu.. media 9,00
A răspuns pe 10.09.2011, ora 17:12
larissa #3
sunt sigura ca vom fi admisi....cu Doamne ajuta ..bafta in continuare
A răspuns pe 10.09.2011, ora 19:32
E-A #4
Lume sunt locuri multe asa ca chiar ca veti fi admisi. Succese !!!
A răspuns pe 10.09.2011, ora 19:37