parkinson
A întrebat pe 08.09.2011, la 20:16
hei lume cine a mai depus la medicina dentara (turul II)? pentru care orase ati optat? care este media de concurs?
Răspunsuri (4)
larissa
#1
eu am depus in turul la tirgu mures ,sibiu, craiova cu media de concurs undeva 8.76 asa ceva...dar tu ce medie si in ce orase dupa ordine?
A răspuns pe 10.09.2011, ora 11:08
parkinson
#2
eu am depus craiova, tirgu-mures, sibiu.. media 9,00
A răspuns pe 10.09.2011, ora 17:12
larissa
#3
sunt sigura ca vom fi admisi....cu Doamne ajuta ..bafta in continuare
A răspuns pe 10.09.2011, ora 19:32
E-A
#4
Lume sunt locuri multe asa ca chiar ca veti fi admisi. Succese !!!
A răspuns pe 10.09.2011, ora 19:37