parkinson
A întrebat pe 08.09.2011, la 20:24
cine cunoaste la sigur.. in cazul k am trimis cererea atit prin e-mail cit si prin fax, este vreo problema? pot sa-ti o anuleze? merci mult
Răspunsuri (9)
ladycristinna
#1
Da, ma intereseaza si pe mine cum credeti ?
A răspuns pe 09.09.2011, ora 06:34
emi-lia
#2
Desigur ca n-o anuleaza.
A răspuns pe 09.09.2011, ora 06:58
parkinson
#3
esti sigura emi-lia?
A răspuns pe 09.09.2011, ora 08:52
parkinson
#4
am auzit ceva zvonuri in privinta asta,,. dar nici eu nu cred k o pot anula
A răspuns pe 09.09.2011, ora 08:53
lucian
#5
nu e logic sa o anuleze....
A răspuns pe 09.09.2011, ora 09:14
andronikion
#6
Fiecare candidat poate completa o singură cerere, care va fi trimisă la adresa de e-mail: admitere2moldova@medu.edu.ro sau la numărul de fax: 0040-21-3126614.
deci daca veti avea neplaceri sa stiti de ce.....sorry pt cei care au facut aceasta greseala.....:(
deci daca veti avea neplaceri sa stiti de ce.....sorry pt cei care au facut aceasta greseala.....:(
A răspuns pe 09.09.2011, ora 09:18
alin1992
#7
am citit undeva in METODOLOGIE ca daka trimiti prin ambele cai doar una se ia in consideratie ,cred ca nui greseala daca ati trimis asa am facut si eu
A răspuns pe 09.09.2011, ora 14:05
Cris_e
#8
nu trebuie de trimis cererea de 2 ori caci aceasta e frauda de acum.....si da e posibil ca ea sa fie anulata
A răspuns pe 09.09.2011, ora 14:16
ludmila_11
#9
se depune un singur pachet de documente (turul 1) si se depune O SINGURA CERERE (turul 2).
A răspuns pe 09.09.2011, ora 15:04