Sari la conținut

buduviolina

A întrebat pe 09.09.2011, la 05:49

URGEEEEEEEEEEEEENT!!!
La ambasada mi s-a spus ca lista cind trebuie sa iau viza va aparea pe site lor.Hm..acolo nu e nimic de genu asta .Totusi in ce optiune apare lista si cam la ce data ?

Răspunsuri (6)

milocik #1
Lista inca na aparut de asta no gasesti,cind va aparea credema ca va fi printre primele pagini.insa am inteles.ca pentru elevi viza deacum de luni e gata.si pur si simplu trebuie sa va duceti la amabasada so luati. la studenti nustiu nimic..singura astept.
A răspuns pe 09.09.2011, ora 06:11
milsami #2
milocik,,,de unde stii despre visa la elevi!!!,,,,este informatie corecta sau nu ???,,,,,
A răspuns pe 09.09.2011, ora 06:39
Lory #3
pot lua viza insotitorului meu..fara prezenta lui la consulat? :))
A răspuns pe 09.09.2011, ora 09:37
buduviolina #4
mersi..sunt si eu studenta si imi fac griji in privinta cazarii..
A răspuns pe 09.09.2011, ora 11:31
talchiv.ion #5
spunetimi varog pe se sait pot sa vad rezultatele la visa!???
mersi!!!
A răspuns pe 10.09.2011, ora 14:12
AlexCerlat #6
aici este lista cu elevi/studenti care deja trebuie sa ridice pashapoartele ku viza deskisa http://chisinau.mae.ro/index.php?lang=ro&id=127179'

A răspuns pe 18.09.2011, ora 15:17