Sari la conținut

anirii

A întrebat pe 09.09.2011, la 10:15

cine stie ca sa intri la universitatile din ro,cu taxa pentru cetatenii moldoveni,trebuie de dat examene sau tot pe baza de note se face admiterea???

Răspunsuri (4)

emi-lia #1
Admiterea se face pe baza de note
A răspuns pe 09.09.2011, ora 13:22
iriadna #2
independenta de facultate
A răspuns pe 09.09.2011, ora 17:02
iriadna #3
am aplicat si eu pt studii cu taxe.., intereseaza-te la univers direct, pt ca nu toate accepta cet md
A răspuns pe 09.09.2011, ora 17:10
michelle #4
Depinde de facultate si universitate. Intra pe site`ul universitatii la care vrei sa depui si intereseaza-te. Succes
A răspuns pe 09.09.2011, ora 21:01