Sari la conținut

zara

A întrebat pe 09.09.2011, la 12:37

buna.. cine a depus la administrarea afacerilor si cu ce medie???????

Răspunsuri (2)

feni-x #1
eu am depus la Iasi cu media 8.9...tu?
A răspuns pe 09.09.2011, ora 13:44
zara #2
eu tot la iasi media 8.8 ... in ce oras ai mai depus ?
A răspuns pe 09.09.2011, ora 14:26