zara
A întrebat pe 09.09.2011, la 12:37
buna.. cine a depus la administrarea afacerilor si cu ce medie???????
Răspunsuri (2)
feni-x
#1
eu am depus la Iasi cu media 8.9...tu?
A răspuns pe 09.09.2011, ora 13:44
zara
#2
eu tot la iasi media 8.8 ... in ce oras ai mai depus ?
A răspuns pe 09.09.2011, ora 14:26