mariancik.m
A întrebat pe 09.09.2011, la 14:01
si euuuuuuuu tot aici sunt. aoleu mie teama ca iar sa nu fie prea multi!!!!!!! macar turu 2 sa avem norok
Răspunsuri (1)
zara
#1
ce medie ai ?
A răspuns pe 09.09.2011, ora 14:28