Sari la conținut

ladycristinna

A întrebat pe 09.09.2011, la 16:52

Salut , stie cineva daca la universitatile de stat din Romania se permite transferul intre doua facultati total diferite in cadrul aceleiasi universitati..sau depind

Răspunsuri (2)

michelle #1
hmmm....cam greu cu transferu mai ales daca esti la buget. Am citit undeva ca transferul in primul si ultimul an de studii nu este permis :( da vezi deja pe loc. Oricum incearca...poate ai noroc si au niste locuri libere la facultatea la care vrei sa te transferi.
A răspuns pe 09.09.2011, ora 21:10
ladycristinna #2
Dar nu fiind la buget, la contract ))
A răspuns pe 10.09.2011, ora 09:16