valeryu
A întrebat pe 09.09.2011, la 18:27
Salut,am si eu o intrebare...am depus documentele pt viza si nu mi sa cerut a 2-a fotografie (prima fiind incleiata pe formular).Din cite stiam era nevoie de 2 fotografii...pot avea probleme ulterior(cu deschiderea vizei) ?
Răspunsuri (1)
Irinuca
#1
Nu-ti face griji, n-o sa ai probleme :)
A răspuns pe 09.09.2011, ora 19:47