Sari la conținut

janna

A întrebat pe 09.09.2011, la 19:28

Oameni buni miine e ULTIMA ZI DE DEPUNERE a cererii p/u turul 2....mi/e interesant doar citi au aplikat p/u Arhitectura..va rog lasati vre/un mesaj scurt ..mersi anticipat...sper sa cititi ..si sa fiti receptivi si corecti....

Răspunsuri (2)

anaita #1
fratele meu a depus dosarul pentru turul 2. Bafta tuturor!
A răspuns pe 09.09.2011, ora 20:12
janna #2
pai cum a scris consecutivitatea oraselor?
A răspuns pe 10.09.2011, ora 09:25