nitza17
A întrebat pe 10.09.2011, la 14:02
buna! azi ca pen-ultima zi a depunerii dosaselor as dori sa aflu cine a optat pentru Industria Produselor Alimentare si ce orase???
Răspunsuri (7)
vilikan
#1
sal, eu am optat ptr IPA, galati si arad. tu?
A răspuns pe 10.09.2011, ora 16:26
nitza17
#2
eu BUcuresti,Iasi si Galati.. cu ce medie?
A răspuns pe 10.09.2011, ora 16:39
vilikan
#3
bac+liceu 7.3 tu ce medie ai? apropo cunosti multi care au mai optat ptr IPA si cam cu ce medii?
A răspuns pe 10.09.2011, ora 19:57
nitza17
#4
da,cunosc inca 3 persoane si deja eu! toate avem peste 8.70.
A răspuns pe 11.09.2011, ora 07:48
vilikan
#5
si eu cunosk citiva care au ales tot IPA cu media de 9, au ales aceasta varianta doar ca sa fie mai siguri ca intra. orikum eu NU CRED sa fie kiar atit de multi pentru ingineria asta pe cit se vb aici ;). sunt multi care lasa mesaje la misto ! sper sa intram ku totii :) succes noua!
A răspuns pe 11.09.2011, ora 09:08
catea_92
#6
IPA am ales si eu cu speranta ca n-a fi asa solicitata...dar vadk...eu cu 8.50 galati brasov si craiova :)
A răspuns pe 12.09.2011, ora 14:03
nitza17
#7
catea_92,noi ne dorim ft mult sa intram in Bucuresti la Politehnica..dar deja vedem ce va mai fi!
A răspuns pe 12.09.2011, ora 14:14