Sari la conținut

talchiv.ion

A întrebat pe 10.09.2011, la 14:14

Spunetimi varog pe ce site ma pot uita la rezultatele pentru viza...adika kind sa mio iau deja...ka la ambasada mio spus dar cu parere de rau am uitat....!!! ajutatima...mersi....anticipat!!! ;)

Răspunsuri (7)

katy_921 #1
nu exista asa site......suna la ambasada sau dute singur acolo si intreaba
A răspuns pe 10.09.2011, ora 14:26
talchiv.ion #2
pai akolo mi sa spus ca rezultatele vor aparea pe net....pai cum dak asha la toti le-au zis....ceo sa faca ceilalti...blin se primeshte totul invers!!! cu parere de rau!!!
A răspuns pe 10.09.2011, ora 14:28
E-A #3
Aici a aparut prima lista, vor fi si altele :) http://www.chisinau.mae.ro/index.php?lang=ro&id=127179
A răspuns pe 10.09.2011, ora 14:38
talchiv.ion #4
mersi mult!!! ;)
A răspuns pe 10.09.2011, ora 14:39
E-A #5
Cu placere :)
A răspuns pe 10.09.2011, ora 15:21
butterfly #6
Printre acestia sunt si studenti cred, daca e scris ''elevi/studenti''??? Si cine stie, astia au depus pe 02 septembrie? Sau si mai tirziu tot?
A răspuns pe 11.09.2011, ora 14:03
talchiv.ion #7
pai gindesk ca vor aparea si ale noastre ...eu am depus pe 07 septembrie!!! si speram ca mai repede vor fi toate reyultatele caci in acest an tot e tiryiu pornit ...incepind cu admiterea...ea tot a fost tiryiu pornita...si sunt sigur canus eu unul care intirzie la colegiu,liceu,universitate!!! toti intirziem!!!
A răspuns pe 11.09.2011, ora 14:15