adaiulica
A întrebat pe 10.09.2011, la 16:10
sal..o intrebare...daca eu sunt in iasi iar prietena mea la craiova....ambele la fara bursa...ea poate sa faca transfer in iasi ....ramine tot la buget? cum se procedeaza..ms anticipat
Răspunsuri (1)
Kamaz
#1
nu e atit de usor. uneori nu e posibil
A răspuns pe 14.09.2011, ora 06:46