Sari la conținut

parkinson

A întrebat pe 11.09.2011, la 09:05

cine a depus la medicina dentara (turul II)? pentru care orase ati optat? care este media de concurs?

Răspunsuri (7)

sabyna_12 #1
tu ce medie ai?
A răspuns pe 11.09.2011, ora 11:43
parkinson #2
8,90
A răspuns pe 11.09.2011, ora 18:06
parkinson #3
ty sabyna_12?
A răspuns pe 11.09.2011, ora 18:07
cepavick #4
Eu am depus! La TG-Mures,Sibiu ! Voi?
A răspuns pe 13.09.2011, ora 18:40
parkinson #5
eu craiova, tirgu-mures, sibiu
cepavick ce medie ai ty?
A răspuns pe 14.09.2011, ora 07:54
sabyna_12 #6
parkison, a depus o prietena, are media 8.97
A răspuns pe 14.09.2011, ora 12:14
cepavick #7
Si-n ce orase a depus prietena ta SABYNA_12?

Eu am in jur de 8.8 :(
A răspuns pe 15.09.2011, ora 15:11