Sari la conținut

larissa

A întrebat pe 12.09.2011, la 07:49

va rog ajutati-ma.... pt cei care au optat pt turul doi li se ofera camin sau nu ? vreau sa stiu precis va rog ...multumesk mult

Răspunsuri (6)

crinna #1
Li se ofera, fiindca se considera bursieri ai statului roman.
A răspuns pe 12.09.2011, ora 07:52
amelia #2
se ofera camin insa nu in toate orashele e gratuiu de exemplu se plateste la sibiu, suceava, tirgu mures,bacau etc.
A răspuns pe 12.09.2011, ora 12:08
larissa #3
si cam la ce pret ar fi o camera da numai de 2 persoane?
A răspuns pe 12.09.2011, ora 12:15
amelia #4
cum adika numai de doua persoane..lol..tu akolo nu alegi singura cu cite persoane vrei sa lokuiesti ..aprope in toate orashele sunt cite 4 persoane in camera nu are importanta daca platesti tu sau nu :P...btw daca insisti sa lokuiesti singura sau cite 2 persoane va trebui sa achiti gazda...)))
A răspuns pe 12.09.2011, ora 13:08
AABB #5
Desigur ca iti poti alege camerele si nr de persoane, doar ca e cu plata,majoritatea universitatilor au cel putin un camin in regim hotelier.Pentru o camera de 2 persoane pretul e 4-5 sute de roni pe luna.
A răspuns pe 13.09.2011, ora 17:24
irka #6
buna.cine stie cit costa caminul la ASE Bucuresti?
A răspuns pe 15.09.2011, ora 10:56