Sari la conținut

demon

A întrebat pe 12.09.2011, la 16:15

este corect ca au inceput a da vizele?va rog raspundeti urgent...

Răspunsuri (3)

milsami #1
da,sigur,,,,tu esti elev?,,,pe ce data ai depus?

A răspuns pe 12.09.2011, ora 17:29
mya #2
http://chisinau.mae.ro/upload/docs/127179_studenti.pdf,dacanu esti in lista intra in urmatoarele zile pe adresa asta.
A răspuns pe 12.09.2011, ora 18:16
mya #3
sorry trebuia sa las spatiu.intra pe situl ambasadei,acceseaza categoria"elevi/studenti" acolo este.
A răspuns pe 12.09.2011, ora 18:22