demon
A întrebat pe 12.09.2011, la 16:15
este corect ca au inceput a da vizele?va rog raspundeti urgent...
Răspunsuri (3)
milsami
#1
da,sigur,,,,tu esti elev?,,,pe ce data ai depus?
A răspuns pe 12.09.2011, ora 17:29
mya
#2
http://chisinau.mae.ro/upload/docs/127179_studenti.pdf,dacanu esti in lista intra in urmatoarele zile pe adresa asta.
A răspuns pe 12.09.2011, ora 18:16
mya
#3
sorry trebuia sa las spatiu.intra pe situl ambasadei,acceseaza categoria"elevi/studenti" acolo este.
A răspuns pe 12.09.2011, ora 18:22