Sari la conținut

maximuss90

A întrebat pe 12.09.2011, la 17:49

Ei,lume!cineva stie ceva de vize?A primit-o cineva?

Răspunsuri (1)

katarina #1
...viza pentru studenti???aia o astept si eu ...:)
A răspuns pe 13.09.2011, ora 05:15