Sari la conținut

maximuss90

A întrebat pe 12.09.2011, la 18:22

Va rog spunetimi cine a primit viza.

Răspunsuri (10)

butterfly #1
Persoanele care s-au regasit in lista cu ''elevi/studenti ce isi pot primi viza'' si au plecat la ambasada/consulat ca sa si-o ia, au primit-o deja!
A răspuns pe 12.09.2011, ora 18:49
inga.boghean #2
Eu azi am primit-o....
A răspuns pe 12.09.2011, ora 18:53
lucian #3
inga......tu cand ai depus doc p/u viza?
A răspuns pe 12.09.2011, ora 20:09
inga.boghean #4
am depus pe 05.09.2011
A răspuns pe 13.09.2011, ora 06:10
Silvika #5
Salut... eu tot mi-am luat viza ieri, am depus doc p/u viza pe data de 02.09.2011.
A răspuns pe 13.09.2011, ora 06:40
Silvika #6
inga.boghean : tu esti la liceu admisa sau la universitate ?
A răspuns pe 13.09.2011, ora 06:41
inga.boghean #7
eu sunt la liceu, da ieri cu mine erau 2 fete care si-au luat viza da ele erau la universitate...
A răspuns pe 13.09.2011, ora 06:51
Silvika #8
eu sunt admis la liceu C.Rosseti Bucuresti .. tu cind pleci.... la ce liceu esti , macar in Bucuresti sau in alta parte ?
A răspuns pe 13.09.2011, ora 07:12
lucian #9
inga- dar tu eshti de l UNIV SAU LICEU?
A răspuns pe 13.09.2011, ora 08:30
butterfly #10
A spus mai sus ca e la liceu.
A răspuns pe 13.09.2011, ora 18:00