maximuss90
A întrebat pe 12.09.2011, la 18:22
Va rog spunetimi cine a primit viza.
Răspunsuri (10)
butterfly
#1
Persoanele care s-au regasit in lista cu ''elevi/studenti ce isi pot primi viza'' si au plecat la ambasada/consulat ca sa si-o ia, au primit-o deja!
A răspuns pe 12.09.2011, ora 18:49
inga.boghean
#2
Eu azi am primit-o....
A răspuns pe 12.09.2011, ora 18:53
lucian
#3
inga......tu cand ai depus doc p/u viza?
A răspuns pe 12.09.2011, ora 20:09
inga.boghean
#4
am depus pe 05.09.2011
A răspuns pe 13.09.2011, ora 06:10
Silvika
#5
Salut... eu tot mi-am luat viza ieri, am depus doc p/u viza pe data de 02.09.2011.
A răspuns pe 13.09.2011, ora 06:40
Silvika
#6
inga.boghean : tu esti la liceu admisa sau la universitate ?
A răspuns pe 13.09.2011, ora 06:41
inga.boghean
#7
eu sunt la liceu, da ieri cu mine erau 2 fete care si-au luat viza da ele erau la universitate...
A răspuns pe 13.09.2011, ora 06:51
Silvika
#8
eu sunt admis la liceu C.Rosseti Bucuresti .. tu cind pleci.... la ce liceu esti , macar in Bucuresti sau in alta parte ?
A răspuns pe 13.09.2011, ora 07:12
lucian
#9
inga- dar tu eshti de l UNIV SAU LICEU?
A răspuns pe 13.09.2011, ora 08:30
butterfly
#10
A spus mai sus ca e la liceu.
A răspuns pe 13.09.2011, ora 18:00