Sari la conținut

adric

A întrebat pe 12.09.2011, la 20:06

de unde putem sa luam documentele depuse pt invatatura in Romania, in caz ca nu vom fi admisi?

Răspunsuri (7)

nitza17 #1
pai ce ai depus originalele de doresti sa le iai??
A răspuns pe 13.09.2011, ora 08:05
adric #2
daca am sa vreau sa depun la facultate privata, imi vor trebui.si iar sa le fac-nu am de gand.
A răspuns pe 13.09.2011, ora 12:59
janna #3
nu cred ca ai sa poti sa le mai obtii inapoi.....ele cred ca au plecat inaintea ta in Rominia...
A răspuns pe 13.09.2011, ora 13:35
iriadna #4
cred ca mergi deja cu originalul, vb direct cu cei de la facultate unde vrei sa mergi
A răspuns pe 13.09.2011, ora 13:57
adric #5
nu. si acolo se cer originalele si copii legalizate.
A răspuns pe 13.09.2011, ora 14:01
iriadna #6
pai atunci iti ramane sa faci copii,
eu tot am dat la particulara, dar am facut-o inca in iulie i atunci am trimis copii legalizate, dar acum cand deja expira perioada de inscriere, poate mergi direct, dar doar dupa 20 , copiile aste ase trimit la minister, si daca tu le-ai trimis deja posibil sa nu mai ai nevoie..,
nush, dar daca tot ai vb si ti-au zis ca e nevoie si de copii (le-ai zis situatia , adica , k ai depus pt buget?)daca nu, atunci mai vb cu ei si mentioneaza faptul asta
bafta
A răspuns pe 13.09.2011, ora 15:51
adric #7
astept si eu rezultatele...
A răspuns pe 13.09.2011, ora 19:29