Tiran
A întrebat pe 13.09.2011, la 06:55
Salut,eu sunt admis la universitatea politehnica din Bucuresti,dar nustiu nimic despre camin,voi primi direct la Bucuresti sau trebu de scris cerere?
Răspunsuri (0)
Niciun răspuns până acum.
A întrebat pe 13.09.2011, la 06:55