Silvika
A întrebat pe 13.09.2011, la 08:38
baieti si fete!!!!!!!! e o problema ,listele cu elevii admisi nu au ajuns la licee si nu ne asteapta nimeni inca,liceele Bucuresti,eu am sunat si fara liste nu pot sa ne cazeze???????????are cineva o alta informatie?
Răspunsuri (0)
Niciun răspuns până acum.