Alyona
A întrebat pe 13.09.2011, la 17:56
Buna!este cineva care a depus sau stie persoane care au depus la asistenta sociala si psihologie in iasi?
Răspunsuri (2)
alin1992
#1
da stiu eu .avea peste 8 media
A răspuns pe 14.09.2011, ora 05:05
Alyona
#2
alin1992 da la ce o dat psihologie sau asistenta sociala?
A răspuns pe 14.09.2011, ora 10:37