buduviolina
A întrebat pe 14.09.2011, la 07:55
Unde pot face test SIDA pt Romania ??Daca puteti,indicati o adresa si ce rute merg acolo ???
Răspunsuri (6)
feni-x
#1
str-la Studenţilor 7/1
A răspuns pe 14.09.2011, ora 08:32
valeryu
#2
E obligatoriu acest test?
A răspuns pe 14.09.2011, ora 08:55
lucian
#3
intradevar.......... chiar este obligatoriu???
A răspuns pe 14.09.2011, ora 09:21
feni-x
#4
testul sida trebuie in cazul in care ceri camin...p.t viza am inteles ca nu-i necesar...Dar in orice caz va sfatui sa-l faceti pentru orice eventualitate ca nu-i mare problema,nu costa mult(vreo 30 lei) shi in plus rezultatul vine repede..succes:)
A răspuns pe 14.09.2011, ora 09:48
Irinuca
#5
Si eu credeam anul trecut ca testul SIDA este obligatoriu, dar n-a fost asa. Nimeni nu mi l-a cerut.
A răspuns pe 14.09.2011, ora 10:55
lucian
#6
cine stie concret rs varog: cand depunem actele deja in Romania la univ....mai sunt si altele in afara de cele depuse la consulat sau nu?
Daca da....la care acte trebuie copie legalizata shi la care nu?
Multumesc
Daca da....la care acte trebuie copie legalizata shi la care nu?
Multumesc
A răspuns pe 14.09.2011, ora 15:11