student.md
A întrebat pe 14.09.2011, la 14:56
daca anul acesta esti admis fara bursa si renunti,nu te duci...poti sa mai aplici la anul viitor?
Răspunsuri (4)
E-A
#1
Nu, poti beneficia de o bursa a Statului roman numai o singura data.
A răspuns pe 15.09.2011, ora 06:37
AABB
#2
Nu dezinformati!
A beneficia de bursa inseamna sa mergi sa-ti depui actele la acea universitate si sa fii inmatriculat cel putin o zi.Daca nu mergi la universitate deloc, la sigur poti aplica anul viitor, stai fara griji, o spun din experienta proprie))
A beneficia de bursa inseamna sa mergi sa-ti depui actele la acea universitate si sa fii inmatriculat cel putin o zi.Daca nu mergi la universitate deloc, la sigur poti aplica anul viitor, stai fara griji, o spun din experienta proprie))
A răspuns pe 15.09.2011, ora 11:20
E-A
#3
Imi cer scuze daca asa :) Am mai vazut intrebarea asta de vre-o cateva ori si raspunsul era contrariul.
A răspuns pe 15.09.2011, ora 11:31
student.md
#4
AABB:poti sa-mi spui cum ai procedat tu,daca ai avut parte de asa experienta?
eu as vrea si fara bursa sa ma duc,dar totusi mii frica ca daca sunt admis fara bursa,nu voi putea niciodata sa obtin bursa,chiar daca voi invata bine...pe de o parte sa pierd un an din viata mea degeaba la universitate in moldova tot nu-mi place....
astept sfaturi
eu as vrea si fara bursa sa ma duc,dar totusi mii frica ca daca sunt admis fara bursa,nu voi putea niciodata sa obtin bursa,chiar daca voi invata bine...pe de o parte sa pierd un an din viata mea degeaba la universitate in moldova tot nu-mi place....
astept sfaturi
A răspuns pe 16.09.2011, ora 11:16