Sari la conținut

maximuss90

A întrebat pe 14.09.2011, la 15:22

Lume eu am sunat la ro,dar acolo miau spus ca ministerul nostru nu lea trimis nici o lista cu bursierii din Moldova,cei de facut?

Răspunsuri (5)

91camara #1
in unele universtati ordinul de imatriculare este primit mai greu,cunosc cazuri cind studentii au fost imatriculati si pe 1-2 octombrie din aceasta cauza
A răspuns pe 14.09.2011, ora 15:58
katarina #2
adica vrei sa zici ca nu teai regasit i lista studentilor basarabeni care vor studia in primul an acolo???cred ca e o problema ...nu stiu cazuri asemanatoare ,dar nu suna bine...:d
A răspuns pe 15.09.2011, ora 06:04
katarina #3
*am dorit sa zic in lista studentilor din primul an a universitatii respective....
A răspuns pe 15.09.2011, ora 06:05
nelion #4
asa e si la mine situatia... mi-au spus ca inca nu a ajuns ordinu de la minister. Nu te ingrijora maximus. cam toti se afla in situatia asta
A răspuns pe 15.09.2011, ora 08:58
maximuss90 #5
Ms Nelion!
A răspuns pe 16.09.2011, ora 07:41