Sari la conținut

valerik

A întrebat pe 14.09.2011, la 19:03

este cineva care a dat la "Arhitectura Navala" si "Inginerie Electrica" in turul 1 sau 2?

Răspunsuri (1)

scorpionul_1 #1
dar in ce parte te intereseaza daca a depus cineva???
A răspuns pe 15.09.2011, ora 04:43