valerik
A întrebat pe 14.09.2011, la 19:03
este cineva care a dat la "Arhitectura Navala" si "Inginerie Electrica" in turul 1 sau 2?
Răspunsuri (1)
scorpionul_1
#1
dar in ce parte te intereseaza daca a depus cineva???
A răspuns pe 15.09.2011, ora 04:43