step
A întrebat pe 15.09.2011, la 13:59
oameni buni ziceti-mi cine a aplicat la petrosani ,cluj la finante si in general,toti care au aplicat finante nu va este frica sa spune-ti ca acum nu e concurenta,deja s-au incheiat ambele tururi,haideti stiu ca sunteti multi=)))))))))))))))
Răspunsuri (6)
zara
#1
eu la cluj cu 8.2
A răspuns pe 15.09.2011, ora 16:42
step
#2
salut mc de raspuns,in md unde studiezi daca doresti sa rasp
A răspuns pe 15.09.2011, ora 17:16
N.C
#3
in cluj la finante,media 8.6
A răspuns pe 15.09.2011, ora 18:14
leantza
#4
eu la petrosani...doar ca a 3-a optiune
A răspuns pe 15.09.2011, ora 18:50
zara
#5
A răspuns pe 15.09.2011, ora 19:18
zara
#6
invat la ASEM .
A răspuns pe 15.09.2011, ora 19:18