Sari la conținut

anicika1

A întrebat pe 16.09.2011, la 09:19

Salutare.imi spune si mie daca intru in turul 2 la Clij o sa am si eu camin sau nu?... intreb fiinca shtiu ka in unele localitati este dificil cei din turul 2 kare intra sashi gaseaska kamin... ms anticipat ...

Răspunsuri (3)

Kamaz #1
o sa ai.nu-ti fa griji ne ajung la toti locuri.doar nu suntem atit de multi
A răspuns pe 16.09.2011, ora 11:49
anicika1 #2
da sper si eu ka nu suntem multi... ms .
A răspuns pe 16.09.2011, ora 13:46
Kamaz #3
cu placere
A răspuns pe 19.09.2011, ora 15:22