tanik
A întrebat pe 17.09.2011, la 07:50
salutare.eu am aplicat la viza pt a pleca in Oradea dar mi-au refuzat.cine stie se mai poate de aplicat o data?
Răspunsuri (4)
Cris_e
#1
ai aplicat la viza pentru studii...? pentru ca daca ai fost admis la studii nu puteau sa nu-ti deschida viza.
A răspuns pe 18.09.2011, ora 07:58
tanik
#2
Nu Cris,pt a pleca in vizita.O sa incerc sa sun la ambasada,poate e posibil sa mai incerc o data
A răspuns pe 18.09.2011, ora 12:51
Cris_e
#3
eu cred ca poti.....vezi poate cu actele nu e in regula ceva
A răspuns pe 18.09.2011, ora 15:02
tanik
#4
doar ceva sa fie cu invitatia,in rest parca totul e in ordine
A răspuns pe 18.09.2011, ora 17:23