Sari la conținut

tane4ka

A întrebat pe 17.09.2011, la 09:24

Salut..stie cineva cind apara rezultatele turului 2..?? nu-mi vine a crede ca vor aparea acum simbata sau duminica( si nici luni nu cred pt ca e luni:D respectiv..cind vor aparea?? poate a sunat cineva la ambasada si ai intrebat..??((

Răspunsuri (3)

sandi #1
totul e posibil! anul trecut simbata au aparut rezultatele ! iar de luni se incepe zilele lucratoare care face sa fie posibila aparitia rezultatelor
A răspuns pe 17.09.2011, ora 10:15
student.md #2
luni ar fi ultima zi de afisare a rezultatelor respectind termenul din metodologie...oricum ar trebui mai repede pentru ca noi trebuie sa reusim sa facem si viza si sa ajungem cit mai repede la studii ...la primul tur au intirziat poate pentru ca studiile se incep pe 1 octombrie,dar acum ar trebui mai repede ca pina la 1 octombrie a ramas cm putin
A răspuns pe 17.09.2011, ora 14:41
janna #3
sa speram ca se tin de cuvint...si dupa atita asteptare Luni vedem rezultATELE..
A răspuns pe 17.09.2011, ora 23:23