Sari la conținut

janna

A întrebat pe 17.09.2011, la 14:54

oameni buni..la mine nu se deschide portalul la edu.ro.....poate acum pun rezultatele..====????????????

Răspunsuri (2)

doktor #1
la mine s-a deschis
A răspuns pe 17.09.2011, ora 15:03
sandi #2
ca sa puna un document nu trebue sa inchida site-u !
A răspuns pe 17.09.2011, ora 15:07