janna
A întrebat pe 17.09.2011, la 14:54
oameni buni..la mine nu se deschide portalul la edu.ro.....poate acum pun rezultatele..====????????????
Răspunsuri (2)
doktor
#1
la mine s-a deschis
A răspuns pe 17.09.2011, ora 15:03
sandi
#2
ca sa puna un document nu trebue sa inchida site-u !
A răspuns pe 17.09.2011, ora 15:07