Sari la conținut

janeau99

A întrebat pe 17.09.2011, la 16:19

Buna,eu am depus documentele direct in Romania,Bacau,si sunt admis la contract,stie cineva cit costa caminul??si cam in ce stare este?

Răspunsuri (4)

ariana #1
buna as vrea sa te intreb pe tine: cum ai depus documentlel direct, ai pasaport roman?
A răspuns pe 17.09.2011, ora 16:24
janeau99 #2
NU nam pashaport,o prietena mi lea depus..si azi au fost afisate rezultatele
A răspuns pe 17.09.2011, ora 17:02
Ninutsika #3
si tia dat o confirmare de la minister ca sa iti poti deschide viza, ca eu am inteles ca pe 20 va da la toti
A răspuns pe 17.09.2011, ora 18:41
janeau99 #4
inka nu am nimik ku abia azi am aflat de pe siteul universitatii ca sunt admis..
A răspuns pe 17.09.2011, ora 22:29