Sari la conținut

janeau99

A întrebat pe 17.09.2011, la 17:39

Este cineva care este admis in Bacau???

Răspunsuri (13)

anaita #1
asteptam rezultatele turului 2, fratele meu a depus la Bacau
A răspuns pe 17.09.2011, ora 17:53
janeau99 #2
pai rezultatele turului 2 sunt deja
A răspuns pe 17.09.2011, ora 18:15
veberaba #3
unde au aparut rezultatele turului 2 janeau99?
A răspuns pe 17.09.2011, ora 18:18
tane4ka #4
Janeau99..hai te rog..nu duce lumea in eroare...rezultatele nu sint afisate...!!!
A răspuns pe 17.09.2011, ora 18:27
zara #5
anaita la ce facultate a depus fratele tau ?
A răspuns pe 17.09.2011, ora 18:54
janeau99 #6
eu nu duk lumea in eroare,eu am avut in vedere rezultatele turului 2 chiar din rom,eu am depus akolo in turul 2 shi azi am vazut ca sunt admis
A răspuns pe 17.09.2011, ora 22:27
anaita #7
stiinte ale comunicarii
pai inca nu au aparut, noi le asteptam pe cele de aici.
A răspuns pe 18.09.2011, ora 07:00
evalaine92 #8
si eu sunt admisa la Bacau,la marketing!
A răspuns pe 18.09.2011, ora 09:34
Creatsa #9
si eu :)...la limbi moderne si aplicate
A răspuns pe 18.09.2011, ora 11:33
janeau99 #10
ssi vati dechis deja viza???dar ku kaminele cum procedati,shti kotul???
A răspuns pe 18.09.2011, ora 21:50
evalaine92 #11
eu am ceretificatul de cetatenie si circul liber!uite referitor la camine pentru bursieri e aproape gratis din cite am intzeles!poate citiva roni care se retin din bursa!!dar tu??
A răspuns pe 19.09.2011, ora 06:38
ariana #12
pentru jeneau 99, spune-mi te rog frumos rezultatele turului doi sunt online afisate, sau pe un tablou , in romania?
A răspuns pe 19.09.2011, ora 12:15
janeau99 #13
http://fsec.ub.ro/images/stories/admitere_2011/aa_zi_t.pdf eu am depus ku prietena mea direct la universitate
A răspuns pe 19.09.2011, ora 21:38