janeau99
A întrebat pe 17.09.2011, la 17:39
Este cineva care este admis in Bacau???
Răspunsuri (13)
anaita
#1
asteptam rezultatele turului 2, fratele meu a depus la Bacau
A răspuns pe 17.09.2011, ora 17:53
janeau99
#2
pai rezultatele turului 2 sunt deja
A răspuns pe 17.09.2011, ora 18:15
veberaba
#3
unde au aparut rezultatele turului 2 janeau99?
A răspuns pe 17.09.2011, ora 18:18
tane4ka
#4
Janeau99..hai te rog..nu duce lumea in eroare...rezultatele nu sint afisate...!!!
A răspuns pe 17.09.2011, ora 18:27
zara
#5
anaita la ce facultate a depus fratele tau ?
A răspuns pe 17.09.2011, ora 18:54
janeau99
#6
eu nu duk lumea in eroare,eu am avut in vedere rezultatele turului 2 chiar din rom,eu am depus akolo in turul 2 shi azi am vazut ca sunt admis
A răspuns pe 17.09.2011, ora 22:27
anaita
#7
stiinte ale comunicarii
pai inca nu au aparut, noi le asteptam pe cele de aici.
pai inca nu au aparut, noi le asteptam pe cele de aici.
A răspuns pe 18.09.2011, ora 07:00
evalaine92
#8
si eu sunt admisa la Bacau,la marketing!
A răspuns pe 18.09.2011, ora 09:34
Creatsa
#9
si eu :)...la limbi moderne si aplicate
A răspuns pe 18.09.2011, ora 11:33
janeau99
#10
ssi vati dechis deja viza???dar ku kaminele cum procedati,shti kotul???
A răspuns pe 18.09.2011, ora 21:50
evalaine92
#11
eu am ceretificatul de cetatenie si circul liber!uite referitor la camine pentru bursieri e aproape gratis din cite am intzeles!poate citiva roni care se retin din bursa!!dar tu??
A răspuns pe 19.09.2011, ora 06:38
ariana
#12
pentru jeneau 99, spune-mi te rog frumos rezultatele turului doi sunt online afisate, sau pe un tablou , in romania?
A răspuns pe 19.09.2011, ora 12:15
janeau99
#13
http://fsec.ub.ro/images/stories/admitere_2011/aa_zi_t.pdf eu am depus ku prietena mea direct la universitate
A răspuns pe 19.09.2011, ora 21:38