MikiB
A întrebat pe 17.09.2011, la 21:11
Salut! Imi spune cineva au aparut sau inka nu rezultatele pt turul II...daka da,...ziceti-mi si mie unde le pot vedea:)...Multumesc
Răspunsuri (3)
janeau99
#1
http://www.basarabeni.ro/docs/admitere2010/admisi_licenta_RMoldova.php
A răspuns pe 17.09.2011, ora 22:32
janeau99
#2
ups asta 2010
A răspuns pe 17.09.2011, ora 22:33
janna
#3
..da la astea m-am uitat si eu si am vazut ca anul nu coincide..inka mai asteptam....cika pin pe 20....
A răspuns pe 17.09.2011, ora 23:18