Sari la conținut

melinda

A întrebat pe 19.09.2011, la 09:47

Lume! cine mai merge in Craiova? pe ce data va porniti?

Răspunsuri (3)

cris_cris #1
eu sint la craiova la drept.cred k martea viitoare plek sa'mi iau kaminul si sa ma familiarizez ku anturajul.:)
A răspuns pe 20.09.2011, ora 17:12
melinda #2
cris,da-mi te rog skypul tau,daca nu esti impotriva sa vorbim
A răspuns pe 20.09.2011, ora 17:16
cris_cris #3
ursu.cristina1
A răspuns pe 21.09.2011, ora 13:14