V.Max
A întrebat pe 19.09.2011, la 15:21
Buna ziua
Daca ma poate lumina cineva si pe mine... Sunt cetatean roman cu domiciliul in strainatate (R. Moldova). O intrebare simpla: Am dreptu sa lucrez in Romania???
Multumesc
Daca ma poate lumina cineva si pe mine... Sunt cetatean roman cu domiciliul in strainatate (R. Moldova). O intrebare simpla: Am dreptu sa lucrez in Romania???
Multumesc
Răspunsuri (0)
Niciun răspuns până acum.