marya
A întrebat pe 19.09.2011, la 15:52
Citi ati optat pentru administrarea afacerilor in Iasi? :S dc sinceti asha multi? (((
Răspunsuri (3)
zara
#1
toti ne punem aceeasi intrebare )))
A răspuns pe 19.09.2011, ora 16:14
Lady_Viola
#2
:D shi eu am optat,din instinct.mdaaa,cifra 35 face mult :D
A răspuns pe 19.09.2011, ora 21:17
student.md
#3
eee,nu stiu.altii cred ca daca sint asa multe locuri nui chiar bine acolo.moldovanul crede ca acolo unde sint putine locuri e tare bine.chiar si eu am ramas uimit cind am vazut asa ceva
voi cum stati cu engleza?
voi cum stati cu engleza?
A răspuns pe 20.09.2011, ora 13:11