Sari la conținut

michelle

A întrebat pe 19.09.2011, la 18:14

Stie cineva daca ai platit o parte din contract la o universitate din Romania si apoi te razgindesti sa mergi acolo, cind iti retragi documentele, iti sunt restituiti banii pentru contract sau nu?

Răspunsuri (3)

ferakle #1
DA,eu de ex am depus la cuza, si daca mi retrag in decurs de 5 zile imi iau 10% din suma ce tre sa o dai pe un simestru, 10% fiind 145 roni, daca dupa 1 oct nu tii restituie
A răspuns pe 19.09.2011, ora 18:20
mihai19 #2
cine stie aproximativ cit este contractul la RO la medicina?
A răspuns pe 19.09.2011, ora 18:29
Michelle #3
Mihai19: depinde unde...daca in Cluj, Iasi, Tirgu Mures, Timisoara....in jur la 1500-2000 Euro. Daca in Constanta sau Sibiu, un pic mai ieftin.Da daca vrei sa stii pretul mai concret intra pe site`ul universitatii la care vrei sa depui. P.S. In ce sfera a medicinii vreai?
A răspuns pe 19.09.2011, ora 18:48