dulceata171992
A întrebat pe 19.09.2011, la 20:39
Salutari,dragi candidati!!! Cine si la ce facultati ati depus? Suntem multi cu aceleasi sperante? Va astept raspunsurile!! Bafta si noroc,sa ne ajute Dumnezeu!!!
Răspunsuri (23)
tatianaursu82
#1
stiinte ale comunicarii
A răspuns pe 19.09.2011, ora 21:00
aanisoaraa
#2
economie
A răspuns pe 20.09.2011, ora 07:32
zara
#3
economie
A răspuns pe 20.09.2011, ora 08:04
m.c
#4
farmacie
A răspuns pe 20.09.2011, ora 08:13
sandi
#5
informatica
A răspuns pe 20.09.2011, ora 08:17
larissa
#6
medicina dentara
A răspuns pe 20.09.2011, ora 08:27
qriss
#7
economie
A răspuns pe 20.09.2011, ora 09:11
nitza17
#8
stiinte ingineresti.
A răspuns pe 20.09.2011, ora 09:18
doktor
#9
qriss : plinge viticultura dupa tine,
da tu vreai economie :)
da tu vreai economie :)
A răspuns pe 20.09.2011, ora 10:05
cucer_dyxon
#10
Stiinte economice
A răspuns pe 20.09.2011, ora 10:07
feni-x
#11
economie
A răspuns pe 20.09.2011, ora 10:34
Dannik
#12
Tehnologii informationale
A răspuns pe 20.09.2011, ora 11:42
qriss
#13
hm,,,doktor,bine nu eo dupa ea,,,mdar tu ce stiinta?
A răspuns pe 20.09.2011, ora 11:56
dulceata171992
#14
stiinte umaniste-limbi moderne si aplicate. Nu va povestit nimeni din cunoscuti,ce sanse avem,cei ce participam in turul 2,sunt admisi mai multi??? Eu am auzit ca in turul 2 sunt mai multi admisi,dar nu stiu cit de veridica este informatia!!!!
A răspuns pe 20.09.2011, ora 12:42
catea_92
#15
eu ingineria prod. alimentare...suntem multi?
A răspuns pe 20.09.2011, ora 12:49
nitza17
#16
catea_92,eu tot la IPA!
A răspuns pe 20.09.2011, ora 13:07
doktor
#17
IPA
A răspuns pe 20.09.2011, ora 13:19
nitza17
#18
in ce oras doktor?
A răspuns pe 20.09.2011, ora 14:05
parkinson
#19
medicina dentara
A răspuns pe 20.09.2011, ora 16:08
doktor
#20
Cluj
A răspuns pe 20.09.2011, ora 16:33
adric
#21
sociologie, asistenta sociala.
A răspuns pe 20.09.2011, ora 20:43
alin1992
#22
stiinte administrative
A răspuns pe 21.09.2011, ora 07:19
layla
#23
Finante si banci ...
A răspuns pe 21.09.2011, ora 07:28