nitza17
A întrebat pe 20.09.2011, la 09:14
buna.. cei care ati depus actele in turul 2 prin e-mail ati primit ceva confirmare sau nu?
Răspunsuri (7)
nitza17
#1
eiii lumeeeeeeee,imi raspunde si mie cineva sau nu?????
A răspuns pe 20.09.2011, ora 12:25
janna
#2
eu doar am vazut in trimise pe mail ca s-a dus.....iar in rest de la ei ceva confirmare..nu
A răspuns pe 20.09.2011, ora 13:24
nitza17
#3
asta am vazut si eu ,dar stau cam la indoiala ca nu sa dus! cine stie deamu..
A răspuns pe 20.09.2011, ora 14:05
janna
#4
pai am mai incercat sa o trimit si pe o alta adresa de mail si s-a dus..
A răspuns pe 20.09.2011, ora 14:42
janeau99
#5
dar voi kum ati trimis pentru turul 2???atzi skos la printer shi ati kompletat sau in world ati kompletat?
A răspuns pe 20.09.2011, ora 16:03
nitza17
#6
am scos-o la printer am completat-o si dupa am scanat-o si am trimis-o!
A răspuns pe 20.09.2011, ora 16:32
student.md
#7
ce confirmare?daca iti afiseaza mesajul trimis in sectiunea mesaje trimise atunci sa dus:
sau daca se afiseaza:
the message has been sent
atunci gata.
sau daca se afiseaza:
the message has been sent
atunci gata.
A răspuns pe 21.09.2011, ora 11:11